اخبار

جلسه برنامه ریزی چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سروآباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد ؛ این جلسه با حضور فرماندار ، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی کردستان ، امام جمعه و روسای اداره تبلیغات شهرستانهای استان کردستان در سالن اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سروآباد برگزار شد.
جلسه برنامه ریزی چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سروآباد برگزار شد.

فرماندارسروآبادگفت:عمده فعالیت‌هایي که در این سازمان انجام می‌شودسياستگذاري،برنامه ريزي،هدايت،سازمان دهي، پشتيباني و نظارت بر تبليغات ديني مردم است و به همين دليل جايگاه و نقش اين اداره بسيار مهم و حساس می‌باشد.

وی یاد آور شد : پیشینه فرهنگی و دینی شهرستان سروآباد و گستردگی آن ، می طلبد که نسبت به این شهرستان در همه زمینه ها به ویژه در زمینه فرهنگی توجه خاصی صورت پذیرد .

دادور از اجرای برنامه های متعدد فرهنگی و به ویژه گفتمان های دینی و تعمیق و گسترش فرهنگ قرآنی با توجه به آسیب های اجتماعی که وجود دارد تقدیر و تشکر کرد و از زحمات تبلیغات اسلامی شهرستان و حمایت مدیرکل سازمان تبلیغات استان تقدیر و تشکر نمود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی کردستان با ارائه گزارشی از فعالیت های گسترده فرهنگی وقرآنی بیان کرد: ما و همه همکاران ادارات تبلیغات اسلامی استان انسانی فکر میکنیم وبدور از هرگونه فعالیت تفرقه ای ،قومیتی ، قبیله ای  وجنسیتی خالصانه در خدمت دین مبین اسلام وآرمانهای انقلاب هستیم.

"حجت‌الاسلام کرمی" با اشاره به اینکه شهرستان سروآباد روحانی زیادی دارد و از لحاظ معضلات اجتماعی شهرستانی پاک است حاطر نشان کرد: وجود این تعداد روحانی در شهرستان نسبت به سایر شهرستان های استان بسیار عالی است و حکایت از اهمیت و توجه مردم به جایگاه روحانیت دارد.

بازدید [ 497 ]
برچسب ها