اخبار

تودیع ومعارفه فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان سروآباد

جلسه تودیع و معارفه فرماندهی نیروی انتظامی با حضور مهندس میرزایی سرپرست فرمانداری شهرستان ، جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان و هیات همراه ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، امام جمعه ، اعضای شورای تامین و روسای ادارت در سالن شهید مصلح مرادی برگزار گردید.
تودیع ومعارفه فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان سروآباد

میرزایی در این جلسه شهادت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و غم دردناک سقوط هواپیمایی مسافربری اوکراینی را تسلیت گفته و بیان داشت : در پی شهادت مظلومانه سردار شجاع و فداکار اسلام خواسته و توقع مردم انقلابی کشور انتقام از آمریکای جنایتکار بود که خوشبختانه با مجاهدت سبزپوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این انتظار به تحقق پیوست و دو پایگاه مهم ، بزرگ و استراتژیک آمریکا در عراق توسط موشکهای دلاور مردان سپاه پاسداران هدف قرار گرفت.

وی افزود : این حمله موشکی بیانگر اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و به برکت خون شهیدانی چون حاج قاسم سلیمانی و رهبری حکیمانه رهبر انقلاب می باشد که موجی از شادمانی در میان مردم کشورمان ایجاد نمود و نشان داد که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در پاسخگویی به تهدیدات و تجاوزات در هر سطحی بی درنگ عمل می کند.

میرزایی در ادامه گفت : دستگاههای اجرایی و خدمات رسان شهرستان نیز باید احساس مسئولیت و برنامه ریزی مستمر و همیشگی در شرایط عادی و غیر عادی را داشته باشند و از تمام توان خود برای تداوم خدمت رسانی استفاده نمایند.

میرزایی گفت : امروز جامعه ما بیش از پیش به آرامش نیاز دارد و پلیس بعنوان بازوی توانمند شورای تاًمین وظیفه سنگینی در ایجاد و حفظ امنیت دارد.

میرزایی بیان کرد: ما امروز بدون مشارکت و حضور مردم نمی توانیم در حوزه های اجتماعی و حتی سیاسی که در حال پیچیدگی و تنوع بخشی است موفق باشیم ، پس باید به مردم اعتماد بیشتری داشته و مردم را بصورت واقعی به صحنه های مشارکت در امنیت پایدار وارد کرده و از تفکرات و تدابیر و خلاقیتها به نحو احسنت استفاده نمایم.

در خاتمه میرزایی از تلاشهای ارزنده و عملکرد موثر کلیه فرماندهان ، مسئولان و آحاد کارکنان ناجا تقدیر و تشکر نمودند.

بازدید [ 238 ]
برچسب ها