اخبار

تقدیر و تشکر مهندس میرزایی از مردم شهید پرور شهرستان سروآباد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سروآباد مهندس میرزایی فرماندار سروآباد با صدور پیامی از آحاد مردم ولایت مدار وشهید پرور شهرستان سروآباد برای حضور گسترده و پرشوردر انتخابات تقدیر و تشکر نمودند
تقدیر و تشکر مهندس میرزایی از مردم شهید پرور شهرستان سروآباد

بنام خدا

من لم یشکرالمخلوق لم یشکر الخالق

حضور پرشکوه و دشمن‌شکن شما مردم دیندار برگ زرین دیگری بود بر تاریخ پر افتخار این شهرستان شهید پرور وعالم خیز،  انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مُهر تأییدی بر دلبستگی شما مردم فهیم این شهرستان با نظام و انقلاب اسلامی بود.

همانطور که همگان دیدند مدت‌ها پیش دشمنان قسم خورده مردم و نظام اسلامی با حیله وترفندهای مختلف دست به تبلیغات گسترده در رسانه های وابسته خودشان زدند تا با ایجاد تفرقه، ناامیدی و دلسردی وانمود کنند مردم از نظام اسلامی زده شده وکسی در این انتخابات شرکت نمیکند، تمام تلاش خود را برای عدم حضور مردم و تحریم انتخابات مجلس شورای اسلامی  بکار بستند.

اما این نکته را هرگز نفهمیدند که  درک سیاسی، هوشیاری و دشمن‌شناسی مردم غیور این سرزمین باعث شد که آنان بار دیگر جز بی آبرویی و رسوایی چیزی عایدشان نشود.بدون شک این موفقیت غرور آفرین نتیجه پیوند عمیق شما مردم با آرمانهای امام(ره) و شهدا ،خصوصا سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی ، رهبری  است. چنانچه تدابیر عالمانه و روشنگر مقام معظم رهبری در این انتخابات نیز چونان همیشه، چراغ ‌روشنی بود برای غلبه بر کید دشمنان و رسیدن به این پیروزی.

مردم گرانقدر شهرستان سروآباد بی‌شک انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، نمادی دیگر از مقابله ملت ایران با استکبار جهانی بود. و بحمدالله با حضور اکثر جریانات سیاسی معتقد به مبانی انقلاب و نظام اسلامی از گرمی و رونق مناسبی نیز برخوردار بود.

چنانچه شهرستان  سروآباد با حضوری حداکثری توانست سهم بیشتری از مشارکت در میان شهرستانهای استان کردستان را برای خود نگاه دارد و بر این افتخار کم نظیر ببالد.

 ضمن تشکر و قدر دانی از حضور پررونق شما عزیزان همیشه در صحنه و عموم جریانات سیاسی دلبسته به نظام و رهبری که با تلاش خود فضای صمیمی و به دور از تنشی در برگزاری انتخاباتی شایسته را فراهم آوردند،

 از دست‌اندرکاران اجرایی و نظارت، نیروهای نظامی و انتظامی و رسانه‌های عمومی بویژه مردم شریف و انقلابی نقاط روستایی وشهری شهرستان  سروآباد قدردانی می‌نمایم.


بازدید [ 85 ]
برچسب ها