اخبار

تقدیر از کارگران در مراسم روز کارگر در شهرستان سروآباد

در مراسمی در روز کارگر از فعالان حوزه ی کارگری و از تولید کنندگان و کارگران صنایع تولیدی در سالن فرهنگ و ارشاد با حضور معاون فرمانداری و برخی از روسای ادارات تقدیر به عمل آمد.
تقدیر از کارگران در مراسم روز کارگر در شهرستان سروآباد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد ، مراسم گرامیداشت روز جهانی کارگر فرزاد شمس معاون فرمانداری ضمن تبریک هفته کار و کارگر و اعیاد شعبانیه اظهار داشت: چرخه کار و تولید کشور به دست توانمند و سختکوش کارگران می‌چرخد و تمامی خدمات سطح جامعه به واسطه حضور شبانه‌روزی و در تمام فصول کارگران میسر می شود که برای آسایش شهروندان تلاش می کنند.

شمس با اشاره به شعار سال «حمایت از کالای ایرانی» ادامه داد: یکی از دغدغه های مهم دولت ایجاد اشتغال در کشور است که سرمایه گذاران نیز باید در کنار دولت در ایجاد اشتغال و تولید پایدار پیشرو باشند.

سپس حاج آقا منتظری رئیس تبلیغات اسلامی ضمن تأکید بر ارزشهای کار و کارگری نقش کارگر را در اقتصاد جامعه ستود و اظهار داشت  که پیامبر مکرم اسلام مقام کارگر را بسیار والا دانسته و کار در مراکز تولیدی را همپای حضور در سنگر جهاد عنوان نمود .

سرهنگ غفاریان فرمانده سپاه سروآباد نیز در این مراسم با تبریک روز کارگر به قشر زحمت کش کارگران ایران اسلامی افزود : تولید منجر به قطع وابستگی به کشورهای خارجی است و افزود: کارگران که پیشروان عرصه تولید هستند نقش بسزایی در این امر دارند و باید در تولید خلاقیت و نوآوری را در اولویت قرار دهند.
به گفته وی اگر مشکل بیکاری در کشور حل شود شاهد برخی از ناهنجاری ها که در اثر بیکاری به وجود می آید نخواهیم بود.
فرمانده سپاه سرواباد با اشاره به اینکه همه پیشرفت های حاصل در مسیر زندگی نشات گرفته از رشد و پویایی فکر و گسترش اندیشه ورزی است اظهار کرد: در هر جامعه ای که از فرصت اندیشه و بازوی هنرمند کارگران بهتر استفاده شود توسعه و پیشرفت، رونقی دوچندان خواهد گرفت.

 

در پایان مراسم از کارگران نمونه شهرستان سروآباد تجلیل بعمل آمد.

*******************************************************************************

بازدید [ 778 ]
برچسب ها