اخبار

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت‌طلبی، حراست از اعتقادات دینی و حفاظت از مکتب اسلام به عنوان نقشه راه حرکت پرشتاب ملت ایران در عزت و اقتدار ایران اسلامی است.

جلسه کار گروه ترویج فرهنگ و ایثار با حضور مهندس میرزایی سرپرست فرمانداری شهرستان سروآباد ، بخشدار مرکزی و اورامان و سایر ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت‌طلبی، حراست از اعتقادات دینی و حفاظت از مکتب اسلام به عنوان نقشه راه حرکت پرشتاب ملت ایران در عزت و اقتدار ایران اسلامی است.

مهندس میزایی سرپرست فرمانداری شهرستان سروآباد گفت : ترویج فرهنگ ایثار و شهادت‌طلبی، حراست از اعتقادات دینی و حفاظت از مکتب اسلام به عنوان نقشه راه حرکت پرشتاب ملت ایران در عزت و اقتدار ایران اسلامی است.

وی با اشاره به ارزش فرهنگ ایثار و شهادت ادامه داد: این فرهنگ از گنجینه‌های ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده که تجلی و نمود آن را به‌طور خاص و ویژه در طول سال‌های دفاع مقدس شاهد بودیم و امروزه مأموران امنیتی ما در راستای برقراری امنیت در کشور ادامه دهنده همان راه هستند.

ایشان با اشاره به نیاز به مستند سازی تاریخ شفاهی و زندگینامه شهدا و ایثارگران ابراز کرد: نسل‌های بعدی انقلاب برای پی بردن به عظمت شهدا و علت ایثار و از جان گذشتگی آن‌ها نیازمند معارف و اطلاعات و اسناد هستند و زندگینامه شفاهی و مستند شهدا از زبان مادران و پدران شهدای گرانقدر یکی از مهمترین اسناد در این حوزه است.

وی با تاکید بر این که جنگ ما با دشمنان در قالب جنگ اقتصادی و تهاجم فرهنگی ادامه دارد، اظهار کرد: ما وظیفه داریم تا با انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل های جدید به آنها بیاموزیم که باید از حق و اسلام دفاع کنیم و در مقابل جهان‌خواران بایستیم و با خوی استکباری آنها مبارزه کنیم.

بازدید [ 91 ]
برچسب ها