اخبار

فرماندار سروآباد

تجلیل از مقام شامخ معلم یک افتخار درخشان است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد جلسه بزرگداشت مقام شامخ معلم به ریاست فرماندار و با حضور مدیر آموزش و پرورش سروآباد برخی از روسای شهرستانی در سالن فرمانداری برگزار شد.
تجلیل از مقام شامخ معلم یک افتخار درخشان است

کوهسار دادور فرماندار شهرستان سروآباد ضمن تبریک مناسبت های نیمه شعبان و با اشاره به شأن و جایگاه والای معلمان در اعتلای فرهنگ جامعه گفت: قدردانی از این قشر زحمت کش به عنوان یک افتخار در جامعه اسلامی ایران نهادینه شده است و ابراز امیدواری کرد که با برنامه ریزی جامع و منظم شاهد برگزاری مراسمات در خور شان این عزیزان در هفته معلم باشیم.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان سروآباد حضور فعال معلمان در حوزه های اجتماعی، فرهنگی و عرصه های علمی را نشان دهنده تعهد معلمان در پیشرفت و آبادانی ایران عنوان کرد و خواهان برنامه ریزی ادارات سطح شهرستان جهت برگزاری با شکوه مراسمات هفته معلم شد.

محمد عزیزی مدیر آموزش و پرورش با تبریک پیشاپیش هفته معلم خاطر نشان کرد؛ تجلیل از مقام معلم تجلیل از مقام انسانیت می باشد به همین جهت لازم است که برنامه های هفته معلم با هماهنگی تمام ادارات برگزار شود.

عزیزی با اشاره به اینکه معلمان شهرستان با وجود مشکلات عدیده با وجود شرایط کاری سخت گفت: تهیه مستند شبکه دو سیما نشان دهنده ایثارگری معلمان شهرستان دارد و در ادامه با اشاره به کسب موفقیت  معلم شهرستان سروآباد به عنوان معلم برتر کشوری گفت: این موفقیت نشان دهنده وجود عشق و علاقه وافر معلمان شهرستان در سطح استان و کشور است و جا دارد از تمام این عزیزان به عنوان نوک پیکان توسعه کشور به بهترین شکل تجلیل گردد.

بازدید [ 715 ]
برچسب ها