اخبار

فرماندار شهرستان سروآباد

به منظور تسهیل سرمایه گذاری و تشویق سرمایه گذاران پنجره واحد سرمایه گذاری در این شهرستان تشکیل می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد، کوهسار دادور فرماندار سروآباد روز چهارشنبه در دومین جلسه شورای اداری شهرستان سروآباد اظهار داشت: تشکیل پنجره واحد سرمایه گذاری مشوق و انگیزه ای برای سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در شهرستان خواهد بود و از ائتلاف وقت و زمان جلوگیری خواهد کرد.
به منظور تسهیل سرمایه گذاری و تشویق سرمایه گذاران  پنجره واحد سرمایه گذاری در این شهرستان تشکیل می شود

پنجره واحد سرمایه گذاری در سروآباد تشکیل می شود
فرماندار شهرستان سروآباد گفت: به منظور تسهیل سرمایه گذاری و تشویق سرمایه گذاران  پنجره واحد سرمایه گذاری در این شهرستان تشکیل می شود که این مهم می تواند از بروز فساد اداری نیز جلوگیری کند .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد، کوهسار دادور فرماندار سروآباد روز چهارشنبه در دومین جلسه شورای اداری شهرستان سروآباد اظهار داشت: تشکیل پنجره واحد سرمایه گذاری مشوق و انگیزه ای برای سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در شهرستان خواهد بود و از ائتلاف وقت و زمان جلوگیری خواهد کرد.
وی تاکید کرد: همه مدیران و مسئولان شهرستان باید تلاش و همت خود را در راستای جذب سرمایه گذاران به کار ببندند و پیشرفت  و توسعه شهرستان سروآباد را به عنوان یک اصل و یک ضرورت در اولویت کاری خود قرار دهند.
فرماندار شهرستان سروآباد یادآور شد: با تشکیل پنجره واحد سرمایه گذاری در شهرستان جلسات آن هر هفته 2 بار در فرمانداری با حضور فرماندار و مسئولان ذیربط تشکیل خواهد شد و همه دستگاههای دولتی همدل و همگرا با همت و اراده جمعی در چهارچوب قانون و با حمایت از سرمایه گذاران در توسعه شهرستان سهیم خواهند شد.
وی به شورای سرآمدان جامعه نیز اشاره کرد و گفت: شورای سرآمدان متشکل از نخبگان، جوانان، بانوان، فعالان اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی وسیاسی ، روحانیون و ورزشکاران تشکیل شده است که در طول ماه این شورا یک جلسه برگزار می کند و مباحث در قالب کارگروه های این شورا بررسی می شود.
به گفته وی، هدف از تشکیل شورای سرآمدان مشارکت نخبگان و معتمدین جامعه در گفتمان  توسعه و پیشرفت شهرستان سروآباد به عنوان یک مطالبه عمومی و رفع موانع و مشکلات موجود بر سر راه توسعه این شهرستان است.
دادور بر لزوم خدمتگزاری صادقانه و بی منت مسئولان شهرستانی به مردم تاکید کرد و افزود: مردم ولی نعمتان مدیران  و مسئولان هستند، لذا همه باید در راه خدمت به مردم تلاش و همت کنند تا رضایت عمومی از عملکرد مسئولان حاصل شود.
وی با بیان اینکه مدیران باید نقد پذیر باشند، یادآور شد: مدیر موفق مدیری است، که توسعه گرا و جهادگر بوده و خدمت به مردم و نظام را یک افتخار و یک فرصت بداند و اصل اخلاق مداری را در اولویت کاری خود قرار دهد.
فرماندار شهرستان سروآباد بر لزوم تکریم ارباب رجوع در ادارات تاکید کرد و گفت: احترام به ارباب رجوع و پیگیری درخواست های آنها باید به عنوان یک اصل در تمام ادارات سطح شهرستان باید مدنظر قرار داده شود.
امام جمعه شهرستان سروآباد نیز در ادامه خدمتگزاری به مردم را یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی برشمرد و گفت: تکریم ارباب رجوع و خدمت به مردم باید در اولویت کاری مسئولان و مدیران دولت باشد.
ماموستا سید احمد سجادی تاکید کرد: ملت ایران در طول هشت سال جنگ تحمیلی وفاداری خود به نظام و انقلاب را نشان دادند و امروز وظیفه مسئولان است که خدمتگزار واقعی این ملت باشند.
وی به ماه مبارک رمضان نیز اشاره کرد و افزود: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای رهایی نفس از ظلمت و تاریکی است و همه باید در این ماه از لطف و رحمت الهی غافل نباشند و تلاش کنند طاعات و عبادات خالق هستی را به جای آورند تا مورد رحمت و مغفرت حق تعالی قرار گیرند.

بازدید [ 560 ]
برچسب ها