اخبار

در دومین روز از دهه مبارک فجر

بهره برداری از 9 طرح عمرانی، خدماتی و فرهنگی در سروآباد

9طرح عمرانی، خدماتی و فرهنگی در دومین روز از دهه فجر انقلاب در سروآباد با حضور جمعی از مسئولان و مردم این شهرستان به بهره برداری رسید.
بهره برداری از 9 طرح عمرانی، خدماتی و فرهنگی در سروآباد

فرماندار شهرستان سروآباد روز شنبه در بهره برداری از این طرح ها گفت: 6 طرح برق رسانی در شهر سروآباد و روستاهای تابعه با پنج میلیارد ریال اعتبار و 2 طرح عمران شهری شامل آسفالت معابر و خیابان های این شهر با اعتبار هفت میلیارد ریال از جمله طرح های بهره برداری شده در دومین روز از ایام الله دهه فجر است.
کوهسار دادور با بیان اینکه امروز نمایشگاه آثار هنری و علمی دانش آموزان دختر دبیرستان شهر سروآباد نیز گشایش یافت اضافه کرد: پرده برداری از تمثال شهدای شاخص شهرستان به مناسبت کنگره 5400 شهید استان کردستان در ورودی شهر سروآباد از دیگر برنامه های دومین روز از دهه فجر بود.
 وی اضافه کرد: آغاز کتابت نفیس ترین قرآن کریم به قلم استاد لقمان احمدی در ابعاد 50 در 70 سانتی متر و بر روی کاغذ کرافت آلمانی از دیگر طرح های فرهنگی در این شهرستان در دومین روز بود.
لازم به ذکر است که نواختن زنگ انقلاب و رژه موتوری نیروهای مسلح شهرستان سروآباد نیز همزمان با سراسر کشور در سروآباد برگزار شد.

دومین روز دهه مبارک فجر

بازدید [ 383 ]
برچسب ها