اخبار

بمناسبت یکصدمین سالروز تاسیس سازمان ثبت احوال صورت گرفت

رئیس و کارکنان اداره ثبت احوال شهرستان سروآباد با فرماندار سروآباد دیدار کردند.
بمناسبت یکصدمین سالروز تاسیس سازمان ثبت احوال صورت گرفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد ؛ "کوهسار دادور " فرماندار ضمن عرض تبریک این روز و با اشاره به صدمین سالگرد تاسیس ثبت احوال در کشور ، اتمام فرایند صدور کارت هوشمند ملی تا پایان سال را مهم ترین ماموریت مجموعه ثبت احوال دانست و افزود: با توجه به اینکه از سال آینده همه خدمات ارائه شده به مراجعین با کارت هوشمند ملی است نیاز است مجموعه ثبت احوال با استفاده از همه ظرفیت ها در شهرها و روستا صدور کارت هوشمند ملی را سرعت ببخشد تا خللی در ارائه خدمات به مردم ایجاد نشود.

سالار فتحی رییس اداره ثبت احوال شهرستان سروآباد گفت : ارائه تمام خدمات در آن بصورت روزانه و در کوتاهترین زمان ممکن انجام می شود.

فتحی ادامه داد  : اداره ثبت احوال به عنوان یک دستگاه خدمات رسان و نقش آفرین در توسعه و پیشرفت کشور و پاسداری از حریم مرزهای تابعیت و هویت و همچنین امانتدار و حافظ اطلاعات سجلی آحاد مردم تلقی می شود.

رئیس اداره ثبت احوال در پایان از احصا شدن گنجینه اسناد مشاهیر و مفاخر سروآباد خبر داد و گفت انشالله در صورت وجود اعتبار و تامین فضای مناسب این اسناد مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت تا این قدم،نمادی از کارهای ثبت احوال در حوزه امور فرهنگی برای مردم و علاقمندان به اطلاع از پیشینه تاریخی بزرگان شهرستان باشد.

 

لازم به ذکر است که به همین مناسبت مزار شهدای سروآباد با حضور فرماندار ، امام جمعه موقت و برخی از مسئولین شهرستانی غبارروبی و عطرافشانی شد.

بازدید [ 450 ]
برچسب ها