اخبار

بمناسبت گرامیداشت مقام شامخ معلم

به مناسبت گرامیداشت روز معلم فرهنگیان سروآباد با حضور فرماندار، امام جمعه موقت، نماینده مجلس شورای اسلامی، فرمانده سپاه و مدیر آموزش و پرورش بهمراه شورای اداری شهرستان با حضور بر سر مزار شهداء انقلاب اسلامی ایران با آرمان های انقلاب تجدید میثاق کردند و در ادامه برنامه های متنوعی برگزار شد.
بمناسبت گرامیداشت مقام شامخ معلم

به مناسبت گرامیداشت روز معلم فرهنگیان سروآباد با حضور فرماندار، امام جمعه موقت، نماینده مجلس شورای اسلامی، فرمانده سپاه و مدیر آموزش و پرورش بهمراه شورای اداری شهرستان با حضور بر سر مزار شهداء انقلاب اسلامی ایران با آرمان های انقلاب تجدید میثاق کردند.

کوهسار دادور فرماندار شهرستان سروآباد شهداء انقلاب را بزرگترین معلمان و الگوهای عملی واقعی برای نسل امروز معرفی کرد و گفت: امنیت و آرامش امروز کشور مرهون جانفشانی های این عزیزان است.

منصور مرادی نماینده مجلس شهرستان سروآباد پیشرفت کشور را در گرو برقراری امنیت پایدار دانست و خاطر نشان کرد؛ شهداء انقلاب با نثار جان خود در برابر دشمنان انقلاب راه توسعه و آبادانی کشور را هموار کردند.

محمد عزیزی با اشاره به اهمیت نقش معلمان در ترویج معارف اسلامی در میان دانش آموزان به عنوان آینده سازان ایران گفت: انتقال ارزش های انقلاب و زنده نگهداشتن یاد این عزیزان از وظایف تک تک ایرانیان می باشد و باید به آن اهتمام ورزید.

وی با اشاره به حضور دانش آموزان در چنین آئین های ارزشی و انقلابی خاطر نشان کرد؛ توطئه های دشمن در زمینه ی فاصله انداختن میان نسل جدید و انقلاب ناکام بوده و راه به جایی نخواهد برد.

***************************

برگزاری مراسم «سپاس معلم» در مدارس سروآباد

به مناسبت گرامیداشت مقام شامخ معلم، مراسمی باشکوه تحت عنوان «سپاس معلم» در مدارس سطح شهر و روستا برگزار شد.

با حضور فرماندار، امام جمعه موقت، نماینده مجلس شورای اسلامی، مدیرآموزش  و پرورش، فرمانده سپاه و روسا و کارکنان سایر ادارت، دبیران و اعضای انجمن اولیای مدارس شهر سروآباد زنگ سپاس از معلم همزمان با تمام مدارس سطح کشور نواخته شد.

کوهسار دادور فرماندار شهرستان سروآباد با تبریک فرارسیدن هفته معلم به تمام معلمان کشور گفت: معلمان منشاء تحول های عظیم در کشور هستند و جامعه همواره مدیون دلسوزی ها این عزیزان می باشد.

وی توسعه و آبادانی کشور را مدیون زحمات و تلاش این قشر زحمت کش دانست و خاطر نشان کرد؛ راه توسعه هر جامعه ای از آموزش و پرورش می گذرد به همین جهت دولت تدبیر و امید تمام تلاش خود را در راستا اعتلای این قشر عزیز به کار می برد.

منصور مرادی نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان های سروآباد و مریوان نیز با تبریک فرارسیدن این هفته مبارک به تمام معلمان کشور و به ویژه شهرستان سروآباد گفت: امروزه تمام مسولین کشور خود را مدیون زحمات و تلاش های معلمان می دانند و بدون دلسوزی ها و راهنمایی های این عزیزان امکان توسعه و پیشرفت کشور میسر نمی شد.

مرادی با اشاره به اقدامات انجام شده در مجلس شورای اسلامی در راستای حل مشکلات و موانع پیش روی آموزش و پرورش و به ویژه معلمان فداکار خاطر نشان کرد؛ مجلس با تمام توان خود در کنار دولت در راستای ارائه خدمات مناسب به فرهنگیان آماده همکاری می باشد.

محمد عزیزی مدیر آموزش و پرورش شهرستان سروآباد زنگ سپاس از معلم را زنگ بیداری در جامعه عنوان کرد و گفت: معلمان زبان گویای هر جامعه ای هستند و همواره دغدغه اعتلای فرهنگی و اجتماعی مردم عزیز ایران را داشته اند.

عزیزی سپاس از معلم را سپاس از انسانیت دانست و خاطر نشان کرد؛ توسعه پایدار تنها با توسعه همه جانبه آموزش و پرورش میسر می باشد.

***********************

به مناسبت گرامیداشت روز و هفته ی معلم، فرماندار، نماینده مجلس، امام جمعه موقت، فرمانده سپاه، مدیر آموزش و پرورش و اعضای شورای اداری شهرستان ، با حضور در مدارس مقاطع مختلف تحصیلی شهرستان، و تقدیم دسته گل و شیرینی به معلمان، این روز فرخنده را به همه ی معلمان این مدارس  و شهرستان تبریک گفتند.

فرماندار شهرستان سروآباد نیز، با تجلیل از یاد و خاطره ی شهید فرزانه  و معلم انقلاب، مرتضی مطهری، این روز را به معلمان این مدارس , و کلیه ی معلمان زحمت کش این شهرستان تبریک گفت.

منصور مرادی نماینده مجلس شهرستان،  با تبریک این روز به همه ی معلمان، و با اشاره به شرایط جغرافیای خاص شهرستان و مشکلات منحصر به فردی که معلمان در این شرایط با آن ها سروکار دارند گفت: جایگاه معلم  در اسلام و جامعه بسیار ارزشمند است  و آموزش، تعلیم و تعلم از شئون الهی است و خداوند، این موهبت را به پیامبران و اولیای پاک خویش ارزانی کرده و جا دارد از زحمات تمام عزیزان تقدیر و تشکر شود.

محمد عزیزی مدیر آموزش و پرورش شهرستان سرواباد نیز با عرض خدا قوت به همه ی معلمان گفت: تکریم و تجلیل افراد جامعه از مقام معلم موجب برکت در علم و دانش می شود؛ چون معلمان شمع فروزان تاریخ و موثر ترین قشر جامعه اند.

بازدید [ 691 ]
برچسب ها