اخبار

بمناسبت هفته بهزیستی صورت گرفت

دو طرح مرکز خدمات روان شناختی و مشاوره تخصصی « ژیوا » و مؤسسه خیریه ی فرهنگی دستیاران امید هورامان « ده س یاران » با حضور فرماندار سروآباد و برخی از روسای شهرستانی افتتاح شد.
بمناسبت هفته بهزیستی صورت گرفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سروآباد، به مناسبت هفته بهزیستی اولین مرکز خدمات روان شناختی و مشاوره تخصصی ژیوا تحت نظر سازمان بهزیستی استان کردستان در شهرستان سروآباد با حضور مسئولان افتتاح شد.

این مرکز  با اهداف درمان اختلالات عصبی شامل اضطراب، ترس، افسردگی، وسواس و سوء ظن و همچنین درمان مشکلات رفتاری عاطفی و تحصیلی کودکان و نوجوانان و مشاوره قبل از ازدواج و اجرای آزمون های روان شناختی در زمینه شخصیت و هوش افتتاح شد.

همچنین در گرامیداشت هفته بهزیستی اولین موسسه خیریه فرهنگی دستیاران امید هورامان تحت نظر بهزیستی شهرستان سروآباد با هدف حمایت از اقشار آسیب دیده و نیازمند از جمله بیماران سالمند، دانشجویان، دانش آموزان بی بضاعت و بیماران مستمند، زنان بی سرپرست و کمک به هزینه های درمان نیازمندان با حضور مسئولان شهرستانی افتتاح شد.

این موسسه همچنین خیرین و توانمندان جامعه و نیازمندان واقعی را شناسایی می کند.

در ادامه فرماندار شهرستان سروآباد به همراه برخی از روسای ادارات  به مناسبت هفته بهزیستی در جمع کارکنان این اداره حضور یافت وضمن تبریک این هفته از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.

بازدید [ 725 ]
برچسب ها