اخبار

مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در سروآباد برگزار شد

بصیرت و آگاهی ملت ایران بود که اجازه نداد فتنه دشمنان عملی شود و به نظام و انقلاب اسلامی ایران خدشه ای وارد شود.

مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در سروآباد با حضور مهندس میرزایی سرپرست فرمانداری شهرستان ، نماینده مردم مریوان و سروآباد، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، مسئولان شهرستانی و اقشار مختلف مردم در سالن شهید مرادی سپاه سروآباد برگزار شد.
بصیرت و آگاهی ملت ایران بود که اجازه نداد فتنه دشمنان عملی شود و به نظام و انقلاب اسلامی ایران خدشه ای وارد شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در این مراسم با گرامیداشت حماسه 9 دی اظهار داشت: دشمنان از اولین روز پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز با انواع فتنه ها و توطئه های شوم و شیطانی سعی در ایجاد تفرقه و اختلاف و شکاف در بین ملت ایران را داشته اند اما هر بار با بصیرت و آگاهی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی شکست خورده اند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان یادآور شد: آنچه که باعث شد فتنه 88 دشمنان خنثی شود، در درجه اول بصیرت و آگاهی رهبر انقلاب و در درجه دوم ولایتمداری و پیروی مردم از فرامین رهبری بود.

وی تاکید کرد: مردم در حماسه 9 دی 88 آمدند که به دشمنان ثابت کنند که تا آخرین قطره خون خود از انقلاب اسلامی حمایت می کنند و به دشمنان اجازه نمی دهند که این امنیت و آرامش کنونی جامعه که ثمره خون هزاران شهید والامقام است، خدشه دار شود.

الله مرادی اضافه کرد: دشمنان همواره به دنبال ایجاد تفرقه، اختلاف و شکاف در بین ملت ایران هستند و در تلاش هستند تا با ایجاد فتنه و آشوب به ملت ایران و انقلاب اسلامی ضربه بزنند لذا حفظ آگاهی و هوشیاری ضروری است و همه باید در برابر فتنه های دشمنان مراقب و آگاه باشند.

وی گفت: دشمنان با ایجاد گروهک های تروریستی و افزایش قتل و کشتار در کشورهای اسلامی منطقه سعی دارند آشوب و فتنه ای که در عراق و سوریه ایجاد شده را به کشور ما هم سرایت دهند اما تاکنون به این هدف شوم خود دست نیافته اند.

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر کشور گفت: اعتراض حق طبیعی مردم است و هیچ کسی نمی تواند این حق مردم را نادیده بگیرد اما اعتراض تا فتنه و آشوب و اغتشاش بسیار متفاوت است و دشمنان قصد داشتند از این اعتراض مردم در راستای ایجاد تفرقه و اختلاف در جامعه ما استفاده کرده و به نظام و انقلاب اسلامی ضربه بزنند.

دبیرستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان یادآور شد: یکی از وظایف ستاد امر به معروف و نهی از منکر در استان مطالبه گری از مسئولان است و این ستاد همواره یار و یاور مظلومان بوده و از مسئولان برای مردم مطالبه گری می کند اما این اعتراض مردم فتنه و آشوب بود و ربطی به اعتراض نداشت که خوشبختانه با درایت و بصیرت رهبری و خود مردم ولایتمدار این دسیسه و نقشه شوم دشمنان نیز خنثی شد.

بازدید [ 137 ]
برچسب ها