اخبار

بمناسبت هفته کار و کارگر

برگزاری مراسم روز جهانی کار و کارگر در شرکت قارچ کشت اورامان سبز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرواباد؛این مراسم بمناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر در محل کارخانه قارچ کشت اورامان سبز و با حضور میرزائی سرپرست فرمانداری شهرستان سروآباد و هیات همراه و برخی از مدیران شهرستانی مدیران و کارگران زحمتکش شرکت برگزار شد.
برگزاری مراسم روز جهانی کار و کارگر در شرکت قارچ کشت اورامان سبز

دراین مراسم سرپرست فرمانداری شهرستان سروآباد در جمع کارگران و تلاشگران شرکت قارچ کشت اورامان سبز، این روز فرخنده را تبریک گفت و افزود:  بی شک همه مسوولین نظام از شرایط سخت و طاقت فرسای کار برای شما کارگران عزیز اطلاع دارند و این قشر زحمت کش و دلسوز جامعه هستند .

میرزائی با بیان اینکه بر دستان شما عزیزان که با کار و تلاش بی وقفه پایه های نظام اسلامی را مستحکم می کنید بوسه میزنم، افزود: با نگاهی نسبی در همه عرصه ها نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، در می یابیم که کارگران نقش مهم و بسزائی در امر تولید، پیشرفت و خدمت بر عهده دارند.

وی با اشاره به اینکه همه واقفیم که رکن اساسی کار و تولید، کارگران هستند، بیان داشت: گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر به پاس خدمات صادقانه کارگران شریف و مؤمن ایران اسلامی، فرصتی شد تا زحمات بی بدیل این عزیزان را ارج نهیم.

در پایان این مراسم از جمع کارگران شرکت قارچ کشت اورامان سبز از تعدادی از این کارگران زحمتکش تجلیل و از واحدهای کارخانه بازدید بعمل آمد.

بازدید [ 403 ]