اخبار

برگزاری صبحگاه مشترک نیروی انتظامی به مناسبت هفته ناجا در سروآباد

به مناسبت هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در شهرستان سروآبادبرگزار شد.
برگزاری صبحگاه مشترک نیروی انتظامی به مناسبت هفته ناجا در سروآباد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سروآباد؛ همزمان با دومین روز از هفته نیروی انتظامی مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان با حضور فرماندار،امام جمعه،معاون فرماندار،اعضای شورای تأمین،خانواده های معظم شهدا و جمعی از مدیران و مسوولان  نهاد ها و دستگاه های اجرایی در محل ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان برگزار شد.

فرماندار سروآباد روز شنبه در این مراسم افزود:تأمین امنیت ، تحکم نظم و اجرای قانون و عدالت از مهم ترین ارکان ثبات و سلامت نظام اجتماعی و سیاسی است که در کشور ایران اسلامی عمده این وظایف بر عهده نیروی انتظامی است.

کوهسار دادور با اشاره به اینکه شهرستان سروآباد دارای مرز مشترک با کشور عراق است، اضافه کرد: به برکت خون شهدا و تلاش شما نیروی های مسلح،سروآباد از امنیت کامل برخوردار است.

وی خدمت به مردم را در نقاط مرزی شهرستان بسیار دشوار ذکر کرد و عنوان کرد : نیروی انتظامی هر اندازه در تعامل با مردم و تقویت اعتماد و تعلق خاطر مردم موفق باشد به همان اندازه در تحقق رسالت و شرح وظایف محوله خود نیز موفق خواهد بود .

به گفته وی بزرگمردان نیروی انتظامی همواره و خاضعانه از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رعایت اصول مترقی اخلاق مداری، دینداری و قانونگرایی حراست می کنند.

 وی عنوان کرد: دولت تدبیر امید با راه اندازی بازارچه های مرزی در نقاط مرزی ایران می خواهد کولبری را که در شان مردم مرزدار ایران اسلامی نیست حذف کند که در همین راستا در هفته های آتی بازارچه مرزی سروآباد افتتاح می شود و مردم شریف شهرستان می توانند از مزایای آن بهره مند شوند.

فرماندار سروآباد گفت : با همکاری تمام دستگاه های عضو شورای تامین شهرستان تلاش می کنیم تمام مشکلات شهرستان به موقع بررسی و حل شود تا مردم با آرامش خاطر به زندگی خود ادامه دهند.

 رئیس شورای تامین شهرستان سروآباد اظهارکرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی دستاوردها و پیشرفت های خود را مدیون خون شهیدان می داند و امروز همه وظیفه دارند تا با ادامه راه شهیدان، به عزت و اقتدار ایران اسلامی بیافزایند.

دادور با اشاره به اینکه ایران اسلامی به عنوان کانون امنیت در منطقه خاورمیانه قرار دارد، گفت: ایران اسلامی از نظر اقتدار و امنیت حرف اول را در منطقه و جهان می زند.

 وی یادآور شد: امنیت در یک جامعه موجب آرامش و ایجاد کننده بستر لازم برای دیگر فعالیتهای اجتماعی است و بدون آن زندگی با ترس، دلهره، اضطراب و ناآرامی و نگرانی همراه خواهد بود.

 وی گفت: رمز موفقیت دستگاه اجرایی مردم مداری است چرا که مردم بودند که هشت سال دفاع مقدس و در عرصه های مختلف با حضور خود زمینه ساز موفقیت نظام جمهوری اسلامی ایران شدند.

دراین مراسم ازتعدادی ازکارکنان نیروی انتظامی شهرستان سروآباد تجلیل شد.

 

بازدید [ 745 ]
برچسب ها