اخبار

سرپرست فرمانداری شهرستان سروآباد

بدون تردید رفاه و آسایش ملت ایران امروز در سایه خدمات و تلاش های شبانه روزی نیروهای خدوم وزارت اطلاعات است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد؛سرپرست فرمانداری شهرستان سروآباد قبل از آغاز خطبه های نماز جمعه در سخنانی با تبریک ایام شعبانیه و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) اظهار داشت: بدون تردید رفاه و آسایش ملت ایران امروز در سایه خدمات و تلاش های شبانه روزی نیروهای خدوم وزارت اطلاعات است.
بدون تردید رفاه و آسایش ملت ایران امروز در سایه خدمات و تلاش های شبانه روزی نیروهای خدوم وزارت اطلاعات است
کامیار میرزایی افزود: سربازان گمنام امام زمان در راستای ایجاد جامعه ای امن و امان شبانه روز در برابر توطئه ها و نقشه های شوم و شیطانی دشمنان مقابله کرده و اجازه تعرض و نفوذ را به آنها نمی دهند.

وی تاکید کرد: ملت ایران قدردان خدمات و تلاش های صادقانه و شبانه روزی نیروهای خدوم وزارت اطلاعات هستند و امنیت و آرامش خود را مرهون زحمات سربازان گمنام و نیروهای وزارت اطلاعات می دانند.
وی در ادامه به مهمترین خدمات دولت تدبیر و امید در استان کردستان و شهرستان سروآباد اشاره کرد و افزود: مهمترین دغدغه دولت رفع بیکاری، ایجاد اشتغال و توسعه و پیشرفت استان کردستان به ویژه شهرستان سروآباد است.
میرزایی یادآور شد: با پیگیری های انجام شده و نظر مساعد رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان 43 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و پیشرفت و آبادانی شهرستان سروآباد اختصاص داده شد.

بازدید [ 366 ]
برچسب ها