اخبار بخشداری ها

بخشدار اورامان : دهیاران ظرفیت های منطقه اورامان را به گردشگران معرفی کنند

بخشدار اورامان در همایش دهیاران بخش اورامان که با حضور فرماندار سروآباد و برخی از مسئولین شهرستانی برگزار شد؛ با تقدیر از شوراهای اسلامی و دهیاران دوره چهارم در روستاهای این بخش گفت: شوراهای اسلامی و دهیاران دوره پنجم باید با تعامل و مشارکت بیشتر با مجموعه بخشداری برای حل مشکلات منطقه قدم بردارند.
بخشدار اورامان : دهیاران ظرفیت های منطقه اورامان را به گردشگران معرفی کنند

بخشدار اورامان : دهیاران ظرفیت های منطقه اورامان را به گردشگران معرفی کنند


بخشدار اورامان در  همایش دهیاران بخش اورامان که با حضور فرماندار سروآباد و برخی از مسئولین شهرستانی برگزار شد؛ با تقدیر از شوراهای اسلامی و دهیاران دوره چهارم در این روستاهای این بخش گفت: شوراهای اسلامی و دهیاران دوره پنجم باید با تعامل و مشارکت بیشتر با مجموعه بخشداری برای حل مشکلات منطقه قدم بردارند.
صباح محمدی افزود: با توجه به اینکه اورامان منطقه ای گردشگری و تاریخی است و مهمانان و گردشگران زیادی از داخل و خارج کشور از این منطقه بازدید می کنند، وظیفه دهیاران به عنوان نمایندگان دولت در روستاها معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های مهم روستاها است.
وی ادامه داد: دهیاران به عنوان پل ارتباطی مردم و دولت برطرف کردن مشکلات و کمبودهای روستاها را با تعامل و ارتباط تنگاتنگ با مسئولان اولویت کاری خود بدانند و برای خدمت رسانی به مردم از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکنند.
محمدی تاکید کرد: با توجه به اینکه مقدمات ثبت جهانی اورامان در دست اجراست، دهیاران باید در روستاها از ساخت و سازهای غیرمجاز و خارج از محدوده جلوگیری و هرگونه تخریب و بازسازی واحدهای مسکونی را به بخشداری اطلاع دهند.
وی مهمترین مشکلات بخش اورامان را کاهش منطقه حفاظت شده شاهو و کوسالان، بهسازی و آسفالت راه های روستایی، تامین آب شرب و کشاورزی و برطرف کردن مشکل گیرنده های دیجیتالی و آنتن تلفن همراه اعلام کرد.
در این همایش دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش هورامان نیز به بیان مهمترین مشکلات و مطالبات مردم اشاره و خواستار پیگیری و رسیدگی مسئولان برای حل این مشکلات شدند.

بازدید [ 2033 ]
برچسب ها

مطالب مرتبط