اخبار

باشی فرماندار شهرستان سروآباد : مردم ضمن رعایت دستورالعمل های بهداشتی از حضور در تجمعات خودداری کنند.

پنجمین جلسه هفتگی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در شهرستان سروآباد با ریاست باشی فرماندار شهرستان سروآباد و سایر اعضاء ستاد تشکیل گردید.
باشی فرماندار شهرستان سروآباد : مردم ضمن رعایت دستورالعمل های بهداشتی از حضور در تجمعات خودداری کنند.

باشی فرماندار شهرستان سروآباد ضمن تشکر از مدافعان سلامت و مشارکت و همراهی مردم با ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونای شهرستان گفت: با افرادیکه در رابطه با ابتلای ویروس کرونا سهل انگار و بی توجه هستند و جان خود و دیگر شهروندان را به خطر می اندازند برخورد قانونی و جدی صورت بگیرد،

فرماندار شهرستان سروآباد با تاکید بر ضرورت کنترل ورود وخروج مراجعین به ادارات وبانک ها گفت:در راستای اجرای برنامه ها و عملیات پیشگیری از این بیماری ؛دستگاههای اجرایی لازم است نسبت به رعایت بهداشت،دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی در محیط اداری ازسوی کارکنان ومراجعین اهتمام جدی داشته باشند.

رئیس ستاد پیشگیری از بیماری کروناشهرستان سروآباد با تاکید برتقویت خود کنترلی در اجتماع  از طریق فرهنگ سازی و اطلاع رسانی گفت: باید به سمت تقویت خود کنترلی و خود مراقبتی از طریق فرهنگ سازی و آگاهی دهی به مردم حرکت کنیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان با درخواست از مردم در جهت عدم برگزاری مراسمات وتجمعات چون عروسی وترحیم اظهار داشت:بیشتر مبتلایان به بیماری کرونا در مراسمات ترحیم  و عروسی و .. به این ویروس آلوده شده اند.

وی با اشاره به اهمیت استفاده عموم مردم  از ماسک  گفت: تمامی مردم در صورت حضور دربیرون از خانه باید از ماسک استفاده نمایند.

دراین جلسه رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گزارشی جامع از وضعیت اپیدمی بیماری   در شهرستان ارائه و خواستار همکاری وتعامل دستگاههای اجرایی شهرستان در راستای مقابله با شیوع این بیماری شد.

بازدید [ 45 ]
برچسب ها