اخبار

باشی فرماندار شهرستان سروآباد : در راستای ترویج هر چه بیشتر بیمه روستائی لازم است مردم به عینه نمونه‌های برخورداری اعضای صندوق از این مزایا را ببینند.

جلسه ستاد راهبردی صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر شهرستان سروآباد به ریاست یوسف باشی فرماندار شهرستان سروآباد و با حضور احمدپور مدیر صندوق، بخشداران تابعه، روسای ادارات عضو ستاد شهرستان و کارگزاران صندوق با دستورکار بررسی وضعیت بیمه ای شهرستان سروآباد ، در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
باشی فرماندار شهرستان سروآباد : در راستای ترویج هر چه بیشتر بیمه روستائی لازم است مردم به عینه نمونه‌های برخورداری اعضای صندوق از این مزایا را ببینند.

باشی فرماندار شهرستان گفت : تعداد کثیری از ساکنان شهر سروآباد کشاورزان غیر ساکن بوده و لازم است تمهیدات ویژه ای برای این دسته از مشمولان عضویت در صندوق اندیشیده شود و در این راستا نیاز است کارگزاران جدید در سطح شهر دایر شوند تا بتوانیم با ظرفیت بیشتری روستائیان و کشاورزان پر تلاش شهرستان سروآباد را تحت پوشش صندوق درآوریم.

باشی ادامه داد: در راستای ترویج هر چه بیشتر بیمه روستایی لازم است مردم به عینه نمونه های برخورداری اعضای صندوق از این مزایا را ببینند که در جهت تحقق این مهم لازم است مستمری بگیران صندوق در همایش ها و جلسات مردمی دعوت شوند و در کنار اهداء لوح و حکم مستمری بگیری بتوانند مزایای صندوق را که خود از آن بهرمند هستند برای مردم بازگو کنند.

وی گفت: در هر شهر ابزار تبلیغی می‌تواند خاص خود آن منطقه باشد که در شهرستان سروآباد نیز نیاز است از ابزارهای ویژه این شهر جهت ترویج بیمه استفاده شود. در این راستا کارگزاران نقش اصلی و محوری را ایفا می کنند و در کنار آنها ما نیز کمک می کنیم تا مشکلات آنان مرتفع شود.

وی خاطرنشان کرد: همه روستائیان و کشاورزان با استفاده از این ظرفیتی که دولت و نظام فراهم کرده می توانند آینده خود را تامین کنند

 

 

جبار احمدپور مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان نیز در این جلسه با تشکر از تلاش های مجموعه فرمانداری سروآباد، تلاش های سال گذشته را مفید برشمرد و گفت:  این تلاش ها باعث جهش در شاخص های بیمه ای شهرستان شده است.

وی از کارگزاران خواست تا به عنوان کسب و کار به کارگزاری بنگرند و در جهت توسعه کار خود از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

احمدپور افزود: لازم است کارگزاران در مراسم نماز جمعه به خصوص روستاهای بزرگ شرکت کنند و از تریبون نماز جمعه جهت ترویج بیمه استفاده نمایند.

بیمه اجتماعی کشاورزان، عشایر و روستاییان با هدف برقراری عدالت اجتماعی، کاهش فاصله طبقاتی و همچنین رفع تبعیض بر اساس اصل ۲۹ قانون اساسی جمهوری اسلامی فعالیت می کند.

هر کشاورز، روستایی و عشایر بین 18 تا 50 سال سن می تواند عضو صندوق شود و دو برابر حق بیمه کشاورزان و روستاییان را دولت به عنوان یارانه به صندوق پرداخت می کند.

بازدید [ 57 ]
برچسب ها