اخبار

بازدید فرماندار شهرستان سروآباد از حوزه محل برگزاری آزمون سراسری

فرماندار سروآباد بهمراهی حیدری نماینده سازمان سنجش ، نماینده اداره کل ، مدیر آموزش و پرورش از حوزه محل برگزاری آزمون سراسری بازدید کرد.
بازدید فرماندار شهرستان سروآباد از حوزه محل برگزاری آزمون سراسری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد؛کوهسار دادور فرماندار شهرستان سروآباد  بهمراهی حیدری نماینده سازمان سنجش ، نماینده اداره کل ، مدیر آموزش و پرورش در حاشیه بازدید از حوزه محل برگزاری کنکور سراسری با ابراز خرسندی از نحوه برگزاری آزمون درشهرستان گفت: به حمد ا... مدیران و دست اندرکاران آموزش و پرورش این شهرستان تلاش های قابل توجهی در این زمینه داشته اند و مشکل خاصی در فضای امتحانی مشاهده نمی شود.

وی ضمن تشکر و قدردانی از عوامل اجرایی برگزاری کنکور سراسری ، وضعیت حوزه و نحوه ی مراقبت و رسیدگی به داوطلبان را مطلوب عنوان کرد و از ادارات و دستگاههای اجرائی و خدماتی در همکاری با آموزش و پرورش قدردانی کرد.

رئیس شورای آموزش و پرورش ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبان اظهار امیدواری کرد : ان شاءا... امسال شاهد قبولی چشمگیر فرزندان سروآبادی در این رقابت علمی بزرگ باشیم .

دادور در پایان گفت : تعداد ۴۹۳ نفر در پنج گروه علوم ریاضی و فنی ، علوم انسانی ، هنر ، علوم تجربی و زبانهای خارجه در دو روز پنجشنبه و جمعه ۷و۸ تیرماه ۹۷ در این آزمون به رقابت پرداختند.

بازدید [ 767 ]
برچسب ها