اخبار

بازدید سرزده سرپرست فرمانداری از واحدهای صنفی سطح شهر سروآباد

سرپرست فرمانداری سروآباد به صورت سرزده از وضعیت بازار و قیمت کالا‌های اساسی بهمراه دادستان ، روسای ادارات صمت ، تعزیرات حکومتی ، اتاق اصناف ، بازدید و در این رابطه با شهروندان و صاحبان واحد‌های صنفی و فروشندگان گفتگو کردند.
بازدید سرزده سرپرست فرمانداری از واحدهای صنفی سطح شهر سروآباد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد؛ مهندس میرزایی صبح امروز به منظور بررسی قیمت‌ها از واحدهای صنفی در محدوده خیابان اصلی که جمعیت گسترده بخش ها و روستاها این شهرستان از این مرکز مایحتاج عمومی خود را تامین می کنند را مورد بازدید قرار داد .
فرماندار سروآباد رصد بازار به صورت جدی ادامه دارد و اجازه به سو استفاده کنندگان را نخواهیم داد تا مایحتاج عمومی را انبار و گرانی و کم فروشی کنند.
رئیس اداره صمت گفت : همشهریان محترم اکنون کافی است که شماره ۱۲۴ را با تلفن شماره‌گیری کنند و پس از مطرح کردن مشکلشان ، آدرس فروشنده متخلف را دقیق بیان کرده و کد پیگیری دریافت کنید. شکایت شما در اختیار بازرسان قرار گرفته و از دو ساعت بعد، پیگیری می‌شود.
لازم به ذکر است : در این بازدید اقلام مختلف و مایحتاج عمومی ارزیابی و از واحدهای صنفی که با مردم همکاری بیشتری داشتند قدر دانی و کسانی که مبادرت به کم فروشی یا گران فروشی کرده بودند تذکرات لازم  داده شد.

بازدید [ 75 ]
برچسب ها