اخبار

اولین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان سروآباد برگزار شد

این جلسه با ریاست فرماندار شهرستان و حضور مدیر کل مدیریت بحران استانداری کردستان،معاون راهداری و حمل ونقل جاده ای استان و اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان سروآباد برگزار شد.
اولین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان سروآباد برگزار شد

دراین جلسه کوهسار دادور فرماندار شهرستان از توجه ویژه مدیر کل مدیریت بحران استانداری کردستان به شهرستان سروآباد تشکر کرد و افزود : حوادث غیر مترقبه و بلایای طبیعی  مثل زلزله قابل پیش‌بینی نیست، افزایش توانمندی و حفظ آمادگی عموم مردم به‌منظور رویارویی با حوادث و بلایای طبیعی جهت مقابله یک اصل مهم و ضروری است  .

در ادامه ی جلسه شمس معاون فرمانداری گزارش عملکرد شورا در سال گذشته ارائه داد و افزود در سال گذشته 12 جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران در فرمانداری تشکیل شده است ، این جلسات 109 مصوبه داشته است که تمامی مصوبات اجرایی شده است.

سپس هر یک از مدیران شهرستان مشکلات اداره ی متبوع و دیدگاهای خود را اعلام کردند.

سپس اقبال مدیر کل مدیریت بحران استانداری کردستان  طی سخنانی از زحمات کلیه ی همکاران در سال گذشته تقدیر و تشکر نمود.

اقبال اظهار داشت در سنوات گذشته تمامی بحرانها در سطح شهرستان سروآباد اتفاق افتاد که این موضوع علاوه بر تحمیل هزینه  و ایجاد نوعی آمادگی همه جانبه در شهرستان و استان شده است.

وی اقدامات انجام شده و یا در دست انجام اداره کل مدیریت بحران را تشریح و اظهار امیدواری کرد که در سال جاری در بحث تجهیزات و ماشین آلات خبرهای خوبی اعلام شود.

بازدید [ 660 ]
برچسب ها