اخبار

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی:

انصاف شرط مهم در کسب و کار است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سروآباد ،چهارمین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی ، اعضاء و روسای ادارات مربوطه در محل فرمانداری برگزار شد.
انصاف شرط مهم در کسب و کار است

در این جلسه محمود عبدی اظهار داشت: بازار نقش مهم و کلیدی در رابطه با تأمین نیاز مردم داردکه تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم ، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی با توجه به نوسانات قیمت در بازار ، ستاد تنظیم بازار وظیفه سنگینی را بر عهده دارند.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری سروآباد بر لزوم بازدید میدانی از بازار تاکید کرد و گفت: از این پس در هر ماه حداقل یکبار باید از بازار با همه ی دستگاههای ذیربط و همچنین نیروی انتظامی بازدید بعمل آید تا مشکلات قابل مشاهده مرتفع گردد.

وی به نظارت جدی بر واحدهای صنفی در راستای کنترل و تنظیم بازار برای جلوگیری از تخلفات احتمالی اشاره و خاطرنشان کرد: تنظیم بازار به عرضه و تقاضا بستگی دارد و بعضی مواقع عرضه و تقاضا با کمبودهایی مواجه می شود که با رویکردی که در بازار مشاهده می کنیم ستاد تنظیم بازار به دنبال این باشند که دچار کمبود اقلام مورد نیاز مردم نشویم.

وی انصاف را شرط مهم در کسب و کار عنوان کرد و گفت: بازاریان در قیمت گذاری باید اقشار کم درآمد را نیز مورد توجه قرار دهند تا همه بتوانند از حداقل ها در زندگی برخوردار باشند.

عبدی در پایان از توزیع اقلام سهمیه ای و یارانه ای خبر داد و گفت : در شهرستان سروآباد 32 تن برنج یارانه ای ، 8 تن گوشت منجمد ، 4/5 تن گوشت مرغ منجمد،3 تن شکر ، 150 کارتن تخم مرغ در شهرستان سروآباد توزیع شده است.

در این جلسه هر یک از اعضاء ستاد تنظیم بازار شهرستان از اقدامات صورت گرفته گزارشی را به ریاست جلسه و اعضاء ارائه دادند و تصمیمات جدیدی نیز اتخاذ شد.

بازدید [ 419 ]