اخبار

اندیشه ورزی بسیج کارکمندان ادارات سپاه سروآباد

جلسه هیئت اندیشه ورزی بسیج کارمندان سپاه سروآباد با حضور مهندس میرزایی سرپرست فرمانداری شهرستان سروآباد و سرهنگ مرادی مسئول بسیج کارکنان ادارات استان کردستان و روسای ادارات در فرمانداری برگزار گردید.
اندیشه ورزی بسیج کارکمندان ادارات سپاه سروآباد

در این جلسه مهندس میرزایی سرپرست فرمانداری گفت : دعوت به اندیشه ورزی در جمهوری اسلامی ایران توسط رهبر معظم انقلاب بیانگر نیاز کشور به اندیشیدن و تفکر است.دیدگاه عمیق ایشان به اندیشه ورزی ، لزوم پیدایش آن از راس تا لایه ها و توسعه اندیشه ورزی در بین آحاد جامعه از اهمیت ویژه ی این مهم پرده بر می دارد.

وی در ادامه عنوان نمود :

پویایی انقلاب و زنده بودن آن نیازمند توجه هر چه بیشتر به فرامین رهبری در زمینه تشكیل بسیج همگانی كشور است و این شور و حال انقلابی كه امروز در مردم ما وجود دارد و در شرایط كنونی كه دشمنی دشمنان خارجی و داخلی علیه انقلاب و در حال گسترش این نیروهای انقلاب هستند كه با كارهایشان می‌توانند راه انقلاب را ادامه دهند و به آن خدمت كنند.

سرهنگ مرادی مسئول بسیج کارکنان ادارات استان در این زمینه گفت:

انديشه‌ ورزي، ضامن استمرار سنت فكري و علمي آدمي است؛ چون، يادگيري و تعليم انديشه ‌ها و مكاتب فكري و فلسفي و علمي، تنها، پايه و اساس و زمينه انديشيدن است نه خود انديشيدن‌‌. انديشيدن، ارزش افزودن و اثربخشي است، حفظ انديشه‌ها، تحولي در جان ايجاد نمي كند، بنابراين، ‌انديشه‌ورزي لازم و ضروري است تا جان‌ها دگرگون شوند و جهان‌ها متحول شوند. در چنين وضعي، سنت عقلي و عملي معقول و اثربخش، بشر، استمرار پيدا‌ مي‌كنند.

بازدید [ 285 ]
برچسب ها