اخبار

فرماندار سروآباد:

افتتاح 39 پروژه در شهرستان سروآباد در هفته دولت

فرماندار شهرستان سروآباد از افتتاح و کلنگ زنی 39 پروژه با اعتباری بیش از 76 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
افتتاح 39 پروژه در شهرستان سروآباد در هفته دولت

فرماندار شهرستان سروآباد از افتتاح و کلنگ زنی 39 پروژه با اعتباری بیش از 76 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد، کوهسار دادور فرماندار شهرستان سروآباد افزود: این پروژه ها در بخش های عمرانی، خدماتی، کشاورزی، گردشگری، آموزشی و رفاهی با اعتبار 53 میلیارد ریال پروژه به بهره برداری می رسد و عملیات اجرایی چند طرح نیز با 23 میلیارد ریال اعتبار شروع می شود.

وی ادامه داد: گاز رسانی به روستای روآر بخش مرکزی شهرستان با اعتبار هفت میلیارد و 620 میلیون ریال و بهسازی و آسفالت جاده روستای ککلیک آباد با اعتبار هفت میلیارد و 500 میلیون ریال از مهمترین طرح های قابل افتتاح در هفته دولت است.

فرماندار شهرستان سروآباد اضافه کرد: پروژه احداث سد رسوبگیری ملاتی و گابیونی در روستاهای دزلی و آلمانه بخش مرکزی نیز در ایام هفته دولت افتتاح می شود.

وی به پروژه های قابل افتتاح بخش هورامان اشاره کرد و افزود: افتتاح کمپ گردشگری پیرشالیار شهر هورامان تخت، احداث مجتمع گردشگری روستای سلین، احداث مدرسه 6 کلاسه روستای بلبر، آبرسانی به روستای بلبر، افتتاح پارک کودک شهر هورامان، هدایت فاضلاب شهر هورامان، آسفالت 2 خیابان صیدی و وحدت شهر هورامان و احداث شبکه 20 فشار ضعیف و پست برق در روستای سلین از مهمترین طرح هایی است که در هفته دولت در بخش هورامان افتتاح می شود.

وی یادآور شد: همچنین پنج خانه ورزش روستایی در روستاهای کماله، انجمنه، سلین، بلبر و بیساران و احداث شبکه 20 فشار ضعیف و پست برق در روستای بهرام آباد بخش مرکزی افتتاح می شود.

دادور اظهار داشت: چندین پروژه توسط دهیاری های بخش مرکزی و هورامان شامل دیوارچینی حائل، سنگ فرش کوچه ها و معابر، آسفالت و بهسازی مسیرهای روستایی، احداث پل روستایی، اجرای شبکه فاضلاب روستایی و احداث جایگاه زباله روستایی در گرامیداشت هفته دولت افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

وی در پایان گفت: تهیه جهیزیه برای 10 نفر از مددجویان کمیته امداد، پرداخت تسهیلات اشتغالزایی برای پنج خانوار، برگزاری مسابقه پرتاب دارت برای کارکنان ادارات، تجلیل از کارکنان نمونه ادارات، برگزاری کلاس های آموزش خانواده، برگزاری کارگاه توانمند سازی زنان، برگزاری جشنواره موسیقی سیاچمانه و آوازهای بومی محلی، گلباران مزار شهدا و سرکشی از خانواده های معظم شهدا از دیگر برنامه های هفته دولت در شهرستان سروآباد است.

بازدید [ 691 ]
برچسب ها