اخبار

در سومین روز از دهه مبارک فجر

افتتاح 10 طرح عمرانی، خدماتی و برق رسانی در سروآباد

10 طرح عمرانی، خدماتی و برق رسانی در سروآباد همزمان با سومین روز از دهه فجر با 60میلیارد ریال اعتبار هزینه شده به بهره برداری رسید.
افتتاح  10 طرح عمرانی، خدماتی و برق رسانی در سروآباد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد به نقل از ایرنا ؛فرماندار شهرستان سروآباد روز یکشنبه در حاشیه افتتاح این طرح ها اظهار داشت: مرکز جامع سلامت روستای پایگلان از توابع بخش مرکزی با اعتبار اولیه پنج میلیارد ریال احداث شده که شامل بخش های مختلف است.
کوهسار دادور افزود: در این مرکز جامع سلامت خدمات مختلفی از جمله مرکز بهداشت، مامایی، دندانپزشکی، آموزش خانواده، مبارزه با بیماری ها، سلامت خانواده ها و تزریقات و پانسمان برای ساکنان چهارهزار نفری دهستان پایگلان ارایه می شود.
وی اضافه کرد: نصب دستگاه ریکلوز بر روی فیدر 20 کیلو ولتی برق منطقه ژاورود با اعتباری بیش از 600 میلیون ریال و کمک به احداث مسجد روستای چشمیدر توسط سپاه پاسداران با اعتباری بیش از 350 میلیون ریال از دیگر طرح های افتتاح شده امروز است.
وی گفت: دیگر طرح های افتتاح شده شامل چهار طرح عمران دهیاری های روستاهای آریان و ژنین شامل دیوارچینی حائل، جدول گذاری، زیرسازی و آماده سازی معابر و کوچه ها برای آسفالت افتتاح منبع آب روستای یوژنان توسط سپاه و افتتاح غسالخانه روستای نسنار از مهمترین طرح های افتتاح شده است.
فرماندار شهرستان سروآباد افزود: بهره برداری از پروژه آسفالت معابر روستای ژنین و پایگلان توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با همکاری و مشارکت دهیاری و اهالی این روستاها از دیگر برنامه های مهم امروز بود.

** انقلاب، نهضتی برای اعتلای ارزش های اسلامی است
معاون هماهنگ کننده سپاه ناحیه سروآباد در مراسم جشن انقلاب در روستای آریان گفت: انقلاب اسلامی نهضتی برای اعتلای ارزش های ایرانی - اسلامی بود تا قدرت خواست مردمی در برابر ظلم را به جهانیان نشان دهد.
سرگرد مهدی فرهادی اظهار داشت: مردم در این انقلاب نشان دادند حتی اگر آمریکا پشتیبان یک حکومت باشد، در برابر اراده جمعی قادر به مقاومت نیست و شکست پذیر است.
وی افزود: انقلاب اسلامی باعث رهایی ملت ایران از چنگال زور و ستم دشمنان شد و عزت، استقلال و آزادی که در رژیم شاه وجود نداشت را برای ما به ارمغان آورد .
وی اضافه کرد: امروز 40 سال از عمر انقلاب می گذرد و در این مدت تمام توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان علیه نظام و انقلاب بی اثر مانده است.

بازدید [ 381 ]
برچسب ها