اخبار

افتتاح پروژه های مخابراتی

فرماندار سروآباد : در حال حاضر یکی از مهم ترین مشکلات جامعه روستایی شهرستان ، مشکل اشتغال و بیکاری است. به‌ گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان سروآباد دکتر شیوا قاسمی‌پور، نماینده مردم شهرستانهای سروآباد و مریوان در مجلس شورای اسلامی ، باشی فرماندار شهرستان ، مدیر کل مخابرات استان کردستان و مسئولین ادارات پروژه های مخابراتی روستای ناو از بخش اورامان را افتتاح نمودند.
افتتاح پروژه های مخابراتی

این پروژه با افزایش 50 برابری پهنای باند روستای ناو و با سرمایه گذاری بالغ بر 6 میلیارد ریال در روستای ناو از بخش اورامان افتتاح گردید.

فرماندار سروآباد  با اشاره به اقدامات دولت در روستاهای کم برخوردار گفت : یکی از کلیدی ترین زیرساخت های توسعه در مناطق، بهسازی راه، آب، برق، گاز و آموزش است که در سال های گذشته دولت تمام تلاش خود را برای به ثمر رساندن این شرایط برای کلیه روستا ها در شهرستان به کار بسته است بطوری که شاخصهایی در بحث گاز ، آب و راه روستایی رشد قابل توجهی داشته است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر ضرورت توجه به جذب اعتبارات اجتماعی در شهرستان تصریح کرد: مسائل و آسیب های اجتماعی و رفع مشکلات در شهرستان در اولویت قراردارد.

فرماندار سروآباد از اختصاص 45 میلیارد تومان اعتبار جذب شده از سوی معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خبر داد و افزود : این اعتبار برای 3 پروژه اولویت دار در زمینه اشتغالزایی پایدار روستایی در سه روستای شهرستان هزینه خواهد شد.

یوسف باشی فرماندار شهرستان سروآباد در جمع مردم این منطقه گفت : مردم این منطقه با خودباوری و استفاده از ظرفیت سد داریان می تواند ضمن تامین معیشت خود، اقتصاد شهرستان سروآباد را متحول نمایند.

وی همچنین از پیگیری اشتغال برای روستاهای حومه سد داریان خبر داد و گفت : با جدیت تمام دنبال این هستیم که تمام امتیازات در زمینه اشتغال را برای جوانان این روستاها جذب نمائیم .

در پایان فرماندار سروآباد و نماینده مجلس شورای اسلامی در جمع مردم حاضر شده و به مشکلات و مسائل آنها رسیدگی نمودند.


بازدید [ 80 ]
برچسب ها