اخبار

افتتاح دو زمین ورزشی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری سروآباد به مناسبت چهل و دومين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي 42 اصل درخت در پارك بسيج شهر سرواباد به همت بسيج ادارات و شهرداري سروآباد با حضور یوسف باشی فرماندار شهرستان و مسوولان شهرستاني غرس شد.
افتتاح دو زمین ورزشی

در گراميداشت دهه مبارك فجر 2 زمين چمن مصنوعي ورزشی در روستاهاي قلعه جي و دگاگا از توابع بخش مركزي شهرستان سروآباد افتتاح شد.

در اين مراسم كه با حضور دکتر سید مجید سید مومنی مدير كل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان ، باشی فرماندار سروآباد مدير كل ورزش و جوانان استان كردستان،‌ و مسوولان شهرستاني برگزار شد زمين چمن مصنوعي اين روستاها به بهره برداري رسيد.

اين زمين هاي ورزشي در مساحت 800 متر مربع و با اعتبار 16 ميليارد ريال احداث شده اند که اعتبار هزینه شده توسط بنیاد علوی شهرستان تامین گردیده است.

همچنین این پروژه ها با مشارکت ورزش و جوانان و دهیاری انجام شده است.

به گفته مدير كل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان يكي از سياست هاي وزارت ورزش و جوانان احداث زمين هاي ورزشي در روستاهاي كم برخوردار و بالاي 3 هزار نفر جمعيت است.

سيد مجيد سيد مومني افزود: تا امروز 2 هزار زمين چمن مصنوعي در كشور احداث شده و تا پايان سال نيز چند پروژه ديگر افتتاح مي شود.

باشی فرماندار سروآباد و فرماندهان نظامی و انتظامی ، مسئولین ادارات بمناسبت گرامیداشت دهه فجر از خانواده های شهداء سرکشی و ضمن تبریک گفتن این ایام به آنها از این عزیزان تقدیر بعمل آمد.


بازدید [ 104 ]
برچسب ها