اخبار سایت قدیم

دیدار مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کردستان با فرماندار سروآباد و حضور نماینده مجلس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سروآباد مهندس حسینی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کردستان وبا حضور مرادی نماینده مردم شهرستانهای سروآباد و مریوان در مجلس شورای اسلامی با علی مفاخری فرماندار شهرستان سروآباد در محل فرمانداری دیدار و گفتگو کرد.
دیدار مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کردستان با فرماندار سروآباد و حضور نماینده مجلس
یک شنبه 4 تیر سال 1396

ديدار مديرکل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان کردستان با فرماندار سروآباد و حضور نماينده مجلس

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سروآباد مهندس حسيني مدير کل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان کردستان وبا حضور مرادي نماينده مردم شهرستانهاي سروآباد و مريوان در مجلس شوراي اسلامي با علي مفاخري فرماندار شهرستان سروآباد در محل فرمانداري ديدار و گفتگو کرد.
مفاخري فرماندار سروآباد در اين ديدار ضمن خوش آمد گوئي و قدرداني از عملکرد و اقدامات رئيس و کارکنان خدوم مجموعه راهداري سروآباد گفت : نقش مجموعه پرتلاش راهداري در شرايط بحراني قابل ستايش است در شرايطي که افراد گرفتار حوادث ، انتظار امداد و کمک دارند عوامل راهداري با استقبال از خطر به ياري هموطنان مي شتابند.
فرماندار شهرستان سروآباد با توجه به فرسوده شدن خودروهاي راهداري و صعب العبور بودن راه هاي شهرستان سروآباد خواستار تجهيز بيشتر خودروهاي راهداري شهرستان شد .
وي افزود: اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي مي تواند تاثيرات بسيارخوبي در روند رو به رشد راهداري و حمل ونقل جاده اي و به تبع آن توسعه اقتصادي در سطح استان و شهرستان  داشته باشد.
مهندس حسيني نيز در اين جلسه گفت :با توجه به بازديد ميداني از راه هاي شهرستان سروآباد متاسفانه نامناسب بودن راه هاي روستايي سروآباد مشکلات زيادي دارد که با تعامل و پيگيريهاي نماينده مجلس و نگاه ويژه مديران استاني و شهرستاني و جذب اعتبارات جهشي بتوانيم وضعيت راه هاي سروآباد را به وضع مطلوبي برسانيم.
وي خاطر نشان کرد که روزمره گي در پروژه هاي جاده اي باعث عقب ماندگي اين شهرستان و حتي استان کردستان شده که درصد کمي از راه هاي روستايي شهرستان سروآباد وضعيت مطلوب و قابل قبولي دارد که انشالله با همکاري و تعامل بتوانيم اين درصد را افزايش دهيم و مردم عزيز سروآباد از جاده اي مناسبي استفاده کنند و رضايتمندي حداکثري را در سروآباد شاهد باشيم.
در پايان مرادي نماينده مجلس نيز ضمن تقدير و تشکر از عوامل راهداري سروآباد که در شرايط بحراني هميشه ياور و ياري رسان آسيب ديده گان بودند افزود : با جذب اعتبارات و پيگيريهاي انجام شده براي خريد خودرهاي جديد و جايگزين کردن با خودرو هاي فرسوده انشالله روند توسعه زير ساخت راه و حمل و نقل در سروآباد افزايش پيدا کند.