اخبار سایت قدیم

دیدار ریاست پارک علم وفناوری کردستان با فرماندار شهرستان سروآباد

در این نشست صمیمانه که در جهت افزایش و تعامل بیش از پیش پارک علم وفناوری کردستان و جذب ایده و فکر جوانان سروآبادی در محل فرمانداری سروآباد برگزار گردید.
دیدار ریاست پارک علم وفناوری کردستان با فرماندار شهرستان سروآباد
یک شنبه 4 تیر سال 1396

ديدار رياست پارک علم وفناوري کردستان با فرماندار شهرستان سروآباد

 


در اين نشست صميمانه که در جهت افزايش و تعامل بيش از پيش پارک علم وفناوري کردستان و جذب ايده و فکر جوانان سروآبادي در محل فرمانداري سروآباد برگزار گرديد.
دکتر سعيدي رياست پارک علم وفناوري کردستان با تاکيد بر ضرورت استفاده از ظرفيت هاي بسيار بالاي شرکت هاي دانش بنيان و فناور درحوزه هاي گوناگون و در سطح استان به خصوص شهر سروآباد  و با تکيه بر تخصص و توان شرکت هاي مستقر در مرکز رشد فناوري، خواستار افزايش تعاملات في ما بين شد.
 رئيس پارک علم وفناوري کردستان با اشاره به جايگاه بالاي فناوري و نياز ويژه امروز به تقويت و گسترش اين مهم، وجود مرکز رشد فناوري در سروآباد را ضروري عنوان که و افزود با استقبال ايده و فکر در شهرستان سروآباد مي توان مرکز رشد و نوآوري در سروآباد داير کرد.
دکتر سعيدي خاطرنشان کرد که پارک علم وفناوري کردستان همواره به عنوان حامي و پشتيبان مرکز رشد فناوري شهرستان ها آمادگي ارائه هرگونه همکاري و همفکري و همراهي در زمينه هاي مختلف رشد فناوري و حمايت از کسب و کار هاي مبتني بر دانش  را دارد.
در ادامه اين جلسه فرماندار سروآباد ضمن ابراز خوش آمدگويي به  جناب آقاي دکتر سعيدي و همراهان گرامي با تاکيد بر توانمندي هاي ويژه پارک علم وفناوري کردستان  خواستار همکاري هاي بيشتري در بخش هاي مختلف در شهرستان سروآباد شد
علي مفاخري شهرستان سروآباد را شهرستاني با پتانسيل بالا براي فعاليتها و فناوريهاي حوزه گردشگري و صنعت توريست دانست و ابراز اميدواري کرد با همکاري همه مسئولان اين شهر از اين پتانسيل به نحو شايسته بهره‌برداري کند.                
مفاخري در پايان ، برگزاري اين جلسه را بسيار مفيد دانسته و تشکيل جلساتي اين چنيني  به ويژه جلسه اي ويژه در شوراي اداري شهرستان و همايش دهياران را ضروري و جزو برنامه هاي داراي اولويت برشمرد.