اخبار سایت قدیم

فرماندار سروآباد از حضور با شکوه مردم شهرستان سروآباد در راهپیمایی روز قدس 96 تقدیر و تشکر کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد؛ امروز جمعه دوم تیر ماه، علی مفاخری فرماندار ، از حضور با شکوه مردم همیشه در صحنه و مرزدار شهرستان سروآباد در راهپیمایی روز قدس تقدیر و تشکر کرد.
فرماندار سروآباد از حضور با شکوه مردم شهرستان سروآباد در راهپیمایی روز قدس 96 تقدیر و تشکر کرد
جمعه 2 تیر سال 1396

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان سروآباد؛ امروز جمعه دوم تير ماه، علي مفاخري فرماندار ، از حضور با شکوه مردم هميشه در صحنه و مرزدار شهرستان سروآباد در راهپيمايي روز قدس 96 تقدير و تشکر کرد.


متن پيام:


بسم الله الرحمن الرحيم
روز جهاني قدس يادآور تکليف اسلامي و انساني به همه مسلمانان آزاده در سراسر جهان است تا با شرکت در اين روز مهم انزجار خود را از رژيم صهيونيستي و حاميانش اعلام کنند.
اين راهپيمايي که به عنوان يک حرکت حماسي نشان دهنده وحدت، اتحاد، همبستگي و بصيرت ملت در برابر استکبار جهاني و دفاع از ملت هاي مظلوم و آزاده است به خوبي در اين شهرستان نمود و تبلور داشته است.
در اين ماه مبارک شاهد جنايت تروريستي در مجلس شوراي اسلامي و مرقد مطهر بنيانگذار کبير انقلاب اسلامي حضرت امام (ره) توسط تروريست هاي تکفيري آمريکايي ، صهيونيستي و سعودي داعش که منجر به شهادت رسيدن تعدادي از شهروندان روزه دار و مجروحيت جمعي از هموطنان گرديد . بغض و کينه استکبار جهاني به سردمداري امريکاي جنايت کار ، مرقد مطهر امام راحل و مجلس تجليگاه اراده مردم ايران اسلامي را هدف قرار دادند به اين خيال باطل که بتوانند کيان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را با خطر مواجه سازند
اين جنايت تروريستي نه تنها خللي در عزم و اراده مردم مسلمان و انقلابي ايران اسلامي نداشت بلکه پرتاب موشک هاي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در هدف قرار دادن لانه تروريست ها در سوريه سيلي محکمي بود بر متعرضان امنيت و آرمان هاي مقدس جمهوري اسلامي ايران و اين حضور پرشور ملت انقلابي ايران اسلامي در روز جهاني قدس سيلي محکم ديگري بود بر پيکره پوشالي برهم زنندگان امنيت ايران اسلامي.
اينجانب ضمن تبريک پيشاپيش فرارسيدن عيد سعيد فطر، اين حضور حماسي را ارج نهاده و از همه آحاد مردم شهرستان سروآباد تقدير و تشکر مي نمايم.

علي مفاخري
فرماندار شهرستان سروآباد