اخبار سایت قدیم

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری : پیام روز قدس همبستگی و اتحاد بین مسلمانان است

ماموستا فایق رستمی از این روز به عنوان روز عزت اسلام و مسلمین یاد و تصریح کرد: روز قدس روز وحدت و یکپارچگی جهان اسلام علیه استکبار جهانی و صهیونیست و یادگار ارزشمند امام راحل عظیم الشان است.
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری : پیام روز قدس همبستگی و اتحاد بین مسلمانان است
جمعه 2 تیر سال 1396

نماينده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبري : پيام روز قدس همبستگي و اتحاد بين مسلمانان است

ماموستا فايق رستمي نماينده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبري در راهپيمايي روز جهاني قدس و در جمع مردم روزه دار سروآباد روز قدس را روز اسلام و تمامي مسلمانان جهان دانست و افزود : روز قدس به پيام امام خميني(ره) براي حمايت از ملت مظلوم فلسطين نامگذاري شد که هر سال مردم ايران اسلامي همگام با ساير مسلمين جهان خشم و انزجار خود را در آخرين جمعه ماه مبارک رمضان عليه رژيم غاصب صهيونيستي اعلام مي دارند.
ماموستا فايق رستمي از اين روز به عنوان روز عزت اسلام و مسلمين ياد  و تصريح کرد: روز قدس روز وحدت و به يکپارچگي جهان اسلام عليه استکبار جهاني و صهيونيست و يادگار ارزشمند امام راحل عظيم الشان است.
رستمي اظهار کرد: دشمنان ما از قدرت نظامي و تسليحاتي ما هراسي ندارد بلکه از وحدت، انسجام و اتحاد و برادري مسلمانان بيم دارند و براي خشکاندن ريشه وحدت دست به هر کاري مي زنند.
وي همچنين ضمن محکوم کردن اقدامات تروريستي در ممالک اسلامي و حملات تروريستي اخير اظهار کرد: پيام پيامبر اسلام پيام عدم تبعيض و يکي بودن انسان ها بين تمامي اقوام با هر رنگ و نژادي است و تنها وجه تمايز آنها  در تقوا آنان است و اگر در سراسر جهان مظلومي مورد ظلم قرار دارد بر هر انسان آزاده و مسلماني واجب است تا با ظلم مقابله کند و بپا خيزد.
ماموستا فايق رستمي با بيان اينکه حضور پر‌شور و ميليوني مردم روزه‌دار در راهپيمايي روز قدس سبب تقويت روحيه مردم مظلوم فلسطين مي شود افزود: مردم شريف ايران اسلامي با حضور حداکثري در اين روز  پاسخ محکم و دندان‌شکني به حاميان آمريکا که اين جنايات را در سراسر جهان انجام مي‌دهند دادند.
وي شرکت در راهپيمايي روز قدس را پشتيباني از ملت فلسطين و نااميدي دشمنان اسلام عنوان کرد و يادآور شد: دشمنان اسلام و ايران بايد بدانند که ما مسلمانان تا رهايي قدس از چنگال اشغالگر فلسطين از حرکت نخواهيم ايستاد.
وي در پايان از « قوم کرد» به عنوان يک قوم هميشه در صحنه و انقلابي و مبارز با ظلم و استبداد و کفر ياد کرد و گفت: از زمان صلاح الدين ايوبي قوم کرد با دشمنان اسلام و کفر مبارزه کرده و حضور پرشور مردم کردستان همگام با ساير اقوام و ملت شريف ايران نيز مصداق بارز اين مسئله است.