اخبار

با حضور فرماندار سروآباد:

آیین تکریم و معارفه رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سروآباد برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد ؛ آیین تکریم و معارفه رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سروآباد با حضور فرماندار شهرستان و مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در محل دفتر فرمانداری برگزار شد.
آیین تکریم و معارفه رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سروآباد برگزار گردید

کوهسار دادور فرماندار شهرستان سروآباد در این مراسم گفت: هلال احمر به عنوان یک نهاد مهم و تاثیر گذار در راستای کمک رسانی در شرایط بحرانی و حساس دارای اهمیت و جایگاه مهمی می باشد کهنقش تاثیر گزار نیروهای امدادی در هلال احمر همواره باید مورد تکریم و قدردانی قرار بگیرد.

دکتر محمدی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کردستان نیز در این مراسم گفت:جمعيت هلال احمر می خواهد از هرگونه فعالیت انسان دوستانه و نوع دوستانه حمایت كندو به دور از هر گونه جهت گیری و تمایلات ، نمونه ای از انسان تکامل یافته را به جامعه بشناساند .

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کردستان از افزایش پایگاه های امداد جاده ای هلال احمر در سطح جاده های بین شهرستانی خبر داد و گفت برای افزایش پوشش جاده ای و جلوگیری از خطرات احتمالی جاده ای این پایگاهای جدید راه اندازی می شوند .

دکتر محمدی به طرح اعزام کاروان سلامت جمعیت هلال احمر استان کردستان اشاره کرد و گفت : کاروان سلامت به منظور خدمت رسانی به مناطق محروم و روستاها انجام می شود که در این راستا این کاروان به روستای نسنار از توابع بخش مرکزی شهرستان سروآباد اعزام شدند.

در این مراسم با اهدا لوحی از طرف فرماندار از زحمات 6 ساله آقای هاشم رمضانی قدردانی و آقای ئاسو احمدی بعنوان سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان سروآباد معرفی گردید.

بازدید [ 481 ]
برچسب ها