اخبار

آیین تجلیل از چهره های موفق و آموزش دهندگان حوزه سوادآموزی در سروآباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد ؛مراسم گرامیداشت هفته سواد آموزی و آیین تجلیل از چهره های موفق، آموزش دهندگان و دست اندرکاران موفق حوزه سواد آموزی، با حضور فرماندار وبرخی از مسئولان شهرستانی در سالن شهید مصلح مرادی برگزار شد.
آیین تجلیل از چهره های موفق و آموزش دهندگان حوزه سوادآموزی در سروآباد برگزار شد

دادورفرماندار سروآباد باتاکید بر اهمیت سوادآموزی و تقدیر و تشکر از آموزش دهندگان، بیان داشت: داشتن سواد در جامعه امروزی جزو نیازهای مبرم زندگی به‌شمار می رود و آمزش یاران سروآبادی کاری جهادی را در راستای باسواد کردن مردم شهرستان سروآباد انجام می‌دهند.
فرماندار سروآباد افزود: خدمات بزرگی توسط نهضت سوادآموزی در کشور صورت گرفته است ولی بزرگترین خدمت نهضت سوادآموزی آن بوده که با باسوادکردن ساکنان روستاهای دورافتاده خدمات بزرگی ارایه داده است.
دادور با اشاره به مشکلاتی در حوزه منابع انسانی  آموزش دهندگان خاطر نشان کرد : مشکلات پیش رو آموزش دهندگان را از طریق  استانداری محترم وسازمان محترم مدیریت و برنامه ریزی و اداره کل محترم آموزش و پرورش استان کردستان پیگیری خواهد کرد  تا آموزش یاران عزیز با دغدغه کمتری در سطح روستا به سوادآموزان آموزش دهند.
فرماندار سروآباد در پایان از تاسیس مدرسه استثنایی در سروآباد خبر داد و گفت : به درخواست فرمانداری و موافقت جناب آقای دکتر رنجبر مدیر محترم اداره آموزش و پرورش استثنایی کردستان در شهر سروآباد مدرسه استثنائی تاسیس می شود.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم از چهره های موفق و فعالان نهضت سوادآموزی با اهدا لوح و هدایا توسط مسئولان قدردانی شد.

بازدید [ 473 ]
برچسب ها