فرماندار سروآباد از حضور با شکوه مردم شهرستان سروآباد در راهپیمایی روز قدس 96 تقدیر و تشکر کرد
2 تير 96
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد؛ امروز جمعه دوم تیر ماه، علی مفاخری فرماندار ، از حضور با شکوه مردم همیشه در صحنه و مرزدار شهرستان سروآباد در راهپیمایی روز قدس تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد؛ امروز جمعه دوم تیر ماه، علی مفاخری فرماندار ، از حضور با شکوه مردم همیشه در صحنه و مرزدار شهرستان سروآباد در راهپیمایی روز قدس 96 تقدیر و تشکر کرد.


متن پیام:


بسم الله الرحمن الرحیم
روز جهانی قدس یادآور تکلیف اسلامی و انسانی به همه مسلمانان آزاده در سراسر جهان است تا با شرکت در این روز مهم انزجار خود را از رژیم صهیونیستی و حامیانش اعلام کنند.
این راهپیمایی که به عنوان یک حرکت حماسی نشان دهنده وحدت، اتحاد، همبستگی و بصیرت ملت در برابر استکبار جهانی و دفاع از ملت های مظلوم و آزاده است به خوبی در این شهرستان نمود و تبلور داشته است.
در این ماه مبارک شاهد جنایت تروریستی در مجلس شورای اسلامی و مرقد مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام (ره) توسط تروریست های تکفیری آمریکایی ، صهیونیستی و سعودی داعش که منجر به شهادت رسیدن تعدادی از شهروندان روزه دار و مجروحیت جمعی از هموطنان گردید . بغض و کینه استکبار جهانی به سردمداری امریکای جنایت کار ، مرقد مطهر امام راحل و مجلس تجلیگاه اراده مردم ایران اسلامی را هدف قرار دادند به این خیال باطل که بتوانند کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را با خطر مواجه سازند
این جنایت تروریستی نه تنها خللی در عزم و اراده مردم مسلمان و انقلابی ایران اسلامی نداشت بلکه پرتاب موشک های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هدف قرار دادن لانه تروریست ها در سوریه سیلی محکمی بود بر متعرضان امنیت و آرمان های مقدس جمهوری اسلامی ایران و این حضور پرشور ملت انقلابی ایران اسلامی در روز جهانی قدس سیلی محکم دیگری بود بر پیکره پوشالی برهم زنندگان امنیت ایران اسلامی.
اینجانب ضمن تبریک پیشاپیش فرارسیدن عید سعید فطر، این حضور حماسی را ارج نهاده و از همه آحاد مردم شهرستان سروآباد تقدیر و تشکر می نمایم.

علی مفاخری
فرماندار شهرستان سروآباد

 


نظر خود را ارسال کنید  ارسال برای دوستان  نسخه قابل چاپ