جشنواره نشاط و امید جوانان در شهرستان سروآباد در روستای دزلی باحضور فرماندار سروآباد برگزار شد.
16 ارديبهشت 96
این جشنواره در راستای شور و نشاط اجتماعی و توجه به سنت ها و آئین های کهن مردم استان کردستان و شهرستان سروآباد با همکاری فرمانداری، معاونت فرهنگی و امور جوانان کردستان ،بخشداری مرکزی ،اداره ورزش و جوانان،میراث فرهنگی ، ارشاد اسلامی و دهیاری روستا در روستای دزلی قدمگاه رهبری صورت گرفت.


جشنواره نشاط و امید جوانان در شهرستان سروآباد در روستای دزلی باحضور فرماندار سروآباد برگزار شد.

برپایی نمایشگاه صنایع دستی ،موسیقی فولکلور،هه لپرکی،شعر، بیت، مقام،تقدیر از جوانان برتر برنامه های مهم این جشنواره بود که به مدت یک روز برگزار شد.
جشنواره نشاط و امید جوانان در روستای دزلی شهرستان سروآباد با حضور مسئولین استانی، شهرستانی و علاقمندان به برنامه فرهنگی و بومی محلی به نمایش گذاشته شد.
این جشنواره در راستای شور و نشاط اجتماعی و توجه به سنت ها و آئین های کهن مردم استان کردستان و شهرستان سروآباد  با همکاری فرمانداری، معاونت فرهنگی و امور جوانان کردستان ،بخشداری مرکزی ،اداره ورزش و جوانان،میراث فرهنگی ، ارشاد اسلامی و دهیاری روستا در روستای دزلی قدمگاه رهبری صورت گرفت.
فرماندار سروآباد در این جشنواره ضمن خیر مقدم به مهمانان و هنر دوستان گفت : با فراهم کردن محیط شاد می توان بسیاری از آسیب های اجتماعی را به حداقل برسانیم و جامعه ای سالم و با نشاط ایجاد کنیمکه خوشبختانه دولت تدبیر و امید نگاه متفاوتی به جوانان نسبت به دوره های گذشته داشته است و برنامه ریزی برای تداوم این توجهات از مهمترین سیاست های وزارت ورزش و جوانان است.
فرماندار سروآباد در پایان نسل جوان را سرمایه بزرگی برای جامعه و کشور دانست و گفت: اولین قدم برای توجه به این سرمایه بزرگ ارتباط صمیمی با جوانان است.
گفتنی است که در این جشنواره منصور مرادی نماینده مردم شهرستانهای سروآباد و مریوان در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار مریوان و جمع کثیری از شهروندان سروآبادی در این جشنواره حضور داشتند.نظر خود را ارسال کنید  ارسال برای دوستان  نسخه قابل چاپ