خبرهای فرمانداری سروآباد

فرماندار سروآباد با صدور پیامی عید سعید فطر را تبریک گفت
5 تير 96
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سروآباد مهندس حسینی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کردستان وبا حضور مرادی نماینده مردم شهرستانهای سروآباد و مریوان در مجلس شورای اسلامی با علی مفاخری فرماندار شهرستان سروآباد در محل فرمانداری دیدار و گفتگو کرد.
4 تير 96
در این نشست صمیمانه که در جهت افزایش و تعامل بیش از پیش پارک علم وفناوری کردستان و جذب ایده و فکر جوانان سروآبادی در محل فرمانداری سروآباد برگزار گردید.
4 تير 96
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد؛ امروز جمعه دوم تیر ماه، علی مفاخری فرماندار ، از حضور با شکوه مردم همیشه در صحنه و مرزدار شهرستان سروآباد در راهپیمایی روز قدس تقدیر و تشکر کرد.
2 تير 96
ماموستا فایق رستمی از این روز به عنوان روز عزت اسلام و مسلمین یاد و تصریح کرد: روز قدس روز وحدت و یکپارچگی جهان اسلام علیه استکبار جهانی و صهیونیست و یادگار ارزشمند امام راحل عظیم الشان است.
2 تير 96
مردم مرزدار و روزه دار سروآباد امروز و همزمان با سراسر کشور با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر بر آزادی قدس شریف و نابودی رژیم غاصب صهیونیستی تاکید کردند.
2 تير 96
دعوت فرماندار سروآباد از مردم مرزدار شهرستان سروآباد برای حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس
1 تير 96
جلسه ستاد برنامه ریزی سفرهای تابستانی شهرستان سروآباد به ریاست فرماندار و با حضور منصور مرادی نماینده مردم شریف شهرستانهای سروآباد و مریوان در مجلس شورای اسلامی و کلیه اعضا ستاد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
31 خرداد 96
فرماندار سروآباد در طرح مفتاح الجنه از مددجویان کمیته امداد بازدید و سرکشی کرد.
25 خرداد 96
با حضور فرماندار سروآباد نخستین نشست منتخبان پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای سروآباد و اورامان برگزار شد.
23 خرداد 96
صفحه