دیدار استاندار کردستان با مردم روستای هزارخانی شهرستان سروآباد
22 ارديبهشت 96  12:14 ق.ظ
عبدالمحمد زاهدی ظهر امروز در دیدار با مردم روستای هزارخانی از توابع شهرستان سروآباد،با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان در محل مسجد جامع این روستا با بیان این مطلب اظهار داشت: حضور همه جانبه مردم در صحنه و وفاداری و ازخود گذشتگی آنهارا به نظام اسلامی باعث سنگین تر شدن مسئولیت مدیران دولت ذکر کرد.

دیدار استاندار کردستان با مردم روستای هزارخانی شهرستان سروآباد


عبدالمحمد زاهدی ظهر امروز در دیدار با مردم روستای هزارخانی از توابع شهرستان سروآباد،با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان  در محل مسجد جامع این روستا با بیان این مطلب اظهار داشت: حضور همه جانبه مردم در صحنه و وفاداری و ازخود گذشتگی آنهارا به نظام اسلامی باعث سنگین تر شدن مسئولیت مدیران دولت ذکر کرد.
زاهدی گفت ایران اسلامی در نهایت امنیت و اقتدار قرار داردو خاطر نشان کرد: امنیت نعمت ارزشمندی است و ما باید قدر این نعمت را بدانیم.
استاندار کردستان با تاکید بر حفظ وحدت و اتحاد و با بیان اینکه وحدت مایه سربلندی است، تصریح کرد: باید قدر نعمت امنیت و وحدت را بدانیم و به حمدالله مردم نیز با وحدت و همدلی در کنار یکدیگر و زیر پرچم ولایت فقیه و تلاشهای دولت و نیروهای نظامی قدردان این نعمت هستندکه امروز باید افتخار کنیم که در امن ترین کشور دنیا هستیم.
وی افزود: برای تقویت این امنیت که امروز در سایه اقتدار نظام متعالی جمهوری اسلامی داریم باید همه در انتخابات شرکت کنیم.
وی بر اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات تاکید کرد و افزود: باید هدف اول تلاش برای حضور حداکثری مردم در صحنه انتخابات باشد، با وفاداری که این مردم دارند با حضور حداکثری خود برگ زرینی دیگر بر حماسه های ایران اسلامی می افزایند.
استاندار کردستان ادامه داد: نظام متعلق به مردم است و در حقیقت در نظام مقدس جمهوری اسلامی تقریبا همه ارکان بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم توسط مردم انتخاب می شوند.
 وی گفت : جامعه ای که وفاداری و از خودگذشتگی را نداشته باشد، کشورهای دیگر و دشمنان داخلی برای این کشور نقشه می کشند و مردم کشور را به جان همدیگر می اندازند.
 در ادامه استاندار کردستان دستورات لازم  برای تسریع در روند تسطیح ،تعریض وآسفالت جاده روستای هزارخانی ، توسعه کشاورزی و باغات، را به دستگاههای اجرایی استان صادر کرد.


فرماندار سروآباد نیز در ادامه گفت : شهرستان سروآباد دارای دو ظرفیت برای پیشرفت توسعه دارد که یکی از این ظرفیت ها توسعه باغات و ظرفیت دوم نیز پتانسیل گردشگری است.
وی در ادامه گفت تخصیص آب از سد داریان، سد آزاد و سرچشمه های رودخانه سیروان و توسعه ایستگاهای پمپاژهای آب برای توسعه باغات در سروآباد امری ضروری است.
وی به جاده ها و راه های مواصلاتی شهرستان سروآباد اشاره کرد و خاطر نشان کرد  که در دولت تدبیر و امید توسعه جاده ها و راه های مواصلاتی رو به افزایش است که در شهرستان سروآباد 6 پروژه راه سازی در سروآباد فعال است .
جاده روستای هزارخانی که بعنوان پروژه مجتمع انجمنه – تخان و هزارخانی نزدیک به 9 کیلومتر است که در آینده نزدیک شاهد آسفالت این مسیر هستیم.
مفاخری گفت : دولت تدبیر و امید شهرستان سروآباد را بطور ویژه دیده است که در دولت یازدهم در شهرستان سروآباد 91 میلیارد تومان پروژه به بهره برداری رسیده است.که در بخش گاز از 73 روستا 60 روستا گاز دار است 3 روستا کلنگ زنی و 2 روستا درحال مطالعه است که انشالله تا پایان سال 97 کل شهرستان سروآباد گاز دار می شود.
مفاخری در ادامه از رضایتمندی مردم نسبت به طرح تحول سلامت اشاره کرد و گفت افتتاح بیمارستان شهید چمران سروآباد در این راستا و راه اندازی بخشهای مختلف بیمارستان فعال شده که جذب توریسم درمانی در شهرستان سرواباد در حال انجام است که مردم شهرستانهای همجوار از خدمات این بیمارستان استفاده می کنند که با پیگیرهای استاندار محترم در آینده نزدیک بخش جراحی این بیمارستان نیز فعال می شود.
فرماندار سروآباد به انتخابات پیش رو اشاره و گفت باید حماسه ای دیگر خلق کنیم و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری پای صندوق های رای حضور پیدا کنیم که دشمنان ایران اسلامی را مایوس و ناامید کنیم.